W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Otwarci na dialog

Czy wiesz że...

W pierwszym miesiącu życia niemowlę śpi od 16 do 22 godzin na dobę – zasypia 7 i więcej razy i zazwyczaj przesypia bez przerwy nie więcej niż 3-4 godziny.

Otwarci na dialog

Wspólnie piszemy raport społeczny

Najbardziej strategicznym etapem jest proces zbierania danych. O wsparcie w tym projekcie poprosiliśmy pracowników Nutricia z różnych działów. To dzięki ich wiedzy merytorycznej oraz ogromnemu zaangażowaniu udało nam się pokazać pełny obraz oddziaływania organizacji na otoczenie. Przygotowany Raport Odpowiedzialności Społecznej obejmuje informacje dotyczące działalności firmy w latach 2011-2013 i zawiera dane opracowane według wskaźników raportowania zrównoważonego rozwoju GRI. Naszym celem jest opracowanie dokumentu według wytycznych międzynarodowego standardu raportowania GRI G4 na poziomie aplikacji „Core”.

Jesteśmy otwarci na dialog

Ponieważ od dialogu rozpoczęliśmy nasze przygotowania publikacji Raportu Odpowiedzialności Społecznej, liczymy, że kolejne odcinki raportu Nutricia powstaną z udziałem naszych czytelników. Każdą opinię traktujemy jako cenne źródło wiedzy i szansę na doskonalenie. Jeśli zechcą Państwo podzielić się swoimi przemyśleniami lub uwagami na temat naszej publikacji, prosimy przesyłać je na adres: jaroslaw.lepka@danone.com.


Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej