W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Złoty brzuszek 2012

Czy wiesz że...

W ramach programu Well-being nasi pracownicy regularnie uprawiają różne aktywności fizyczne, poszerzają wiedzę na temat prawidłowego żywienia i zdrowego stylu życia.

Złoty brzuszek 2012

W plebiscycie „Złoty brzuszek” organizowanym przez magazyn „M jak Mama” linia kaszek BoboVita bez dodatku cukru otrzymała wyróżnienie specjalne.

Złoty brzuszek 2012 Jury doceniło skład kaszek, który powstał w odpowiedzi na szczególne potrzeby maluchów i ich mam. Kaszki bez dodatku to bowiem doskonałe rozwiązanie dla najmłodszych, którzy dopiero zaczynają przygodę z pierwszymi posiłkami. Nowe kaszki zawierają wyłącznie naturalne cukry, a dodatkowo są także mniej słodkie, co wpływa na prawidłowy rozwój preferencji smakowych i pozwala uniknąć przyzwyczajenia dziecka do zbyt słodkich posiłków. Ponadto kaszki dostarczają węglowodanów złożonych, które stanowią cenne źródło energii dla małego organizmu.

Plebiscyt „Złoty brzuszek” obejmuje 9 kategorii produktów dla kobiet w ciąży, młodych mam i dzieci do 12. miesiąca życia. Produkty, które zdobędą najwięcej głosów internautów w poszczególnych kategoriach, otrzymują tytuł „Złotego brzuszka”, którym ich producenci mogą oznakować opakowania.
Nasze działania
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja