W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Złoty brzuszek 2012

Czy wiesz że...

W pierwszym miesiącu życia niemowlę śpi od 16 do 22 godzin na dobę – zasypia 7 i więcej razy i zazwyczaj przesypia bez przerwy nie więcej niż 3-4 godziny.

Złoty brzuszek 2012

W plebiscycie „Złoty brzuszek” organizowanym przez magazyn „M jak Mama” linia kaszek BoboVita bez dodatku cukru otrzymała wyróżnienie specjalne.

Złoty brzuszek 2012 Jury doceniło skład kaszek, który powstał w odpowiedzi na szczególne potrzeby maluchów i ich mam. Kaszki bez dodatku to bowiem doskonałe rozwiązanie dla najmłodszych, którzy dopiero zaczynają przygodę z pierwszymi posiłkami. Nowe kaszki zawierają wyłącznie naturalne cukry, a dodatkowo są także mniej słodkie, co wpływa na prawidłowy rozwój preferencji smakowych i pozwala uniknąć przyzwyczajenia dziecka do zbyt słodkich posiłków. Ponadto kaszki dostarczają węglowodanów złożonych, które stanowią cenne źródło energii dla małego organizmu.

Plebiscyt „Złoty brzuszek” obejmuje 9 kategorii produktów dla kobiet w ciąży, młodych mam i dzieci do 12. miesiąca życia. Produkty, które zdobędą najwięcej głosów internautów w poszczególnych kategoriach, otrzymują tytuł „Złotego brzuszka”, którym ich producenci mogą oznakować opakowania.

Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej