W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Złoty brzuszek 2012

Czy wiesz że...

Roczny zapas naszych produktów, zjadanych przez polskie maluszki, waży tyle, co 90 samolotów Airbus A380.

Złoty brzuszek 2012

W plebiscycie „Złoty brzuszek” organizowanym przez magazyn „M jak Mama” linia kaszek BoboVita bez dodatku cukru otrzymała wyróżnienie specjalne.

Złoty brzuszek 2012 Jury doceniło skład kaszek, który powstał w odpowiedzi na szczególne potrzeby maluchów i ich mam. Kaszki bez dodatku to bowiem doskonałe rozwiązanie dla najmłodszych, którzy dopiero zaczynają przygodę z pierwszymi posiłkami. Nowe kaszki zawierają wyłącznie naturalne cukry, a dodatkowo są także mniej słodkie, co wpływa na prawidłowy rozwój preferencji smakowych i pozwala uniknąć przyzwyczajenia dziecka do zbyt słodkich posiłków. Ponadto kaszki dostarczają węglowodanów złożonych, które stanowią cenne źródło energii dla małego organizmu.

Plebiscyt „Złoty brzuszek” obejmuje 9 kategorii produktów dla kobiet w ciąży, młodych mam i dzieci do 12. miesiąca życia. Produkty, które zdobędą najwięcej głosów internautów w poszczególnych kategoriach, otrzymują tytuł „Złotego brzuszka”, którym ich producenci mogą oznakować opakowania.

Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej