W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Ulubione Twojego Maluszka 2011

Czy wiesz że...

Roczny zapas naszych produktów, zjadanych przez polskie maluszki, waży tyle, co 90 samolotów Airbus A380.

Ulubione Twojego Maluszka 2011

W V edycji plebiscytu „Ulubione Twojego Maluszka” dzięki głosom czytelników w kategorii „Ulubione Mleko” nagrodzone zostało mleko następne Bebilon 2.

Ulubione Twojego Maluszka 2011

W V edycji plebiscytu „Ulubione Twojego Maluszka” dzięki głosom czytelników w kategorii „Ulubione Mleko” nagrodzone zostało mleko następne Bebilon 2.  Maluszki i ich rodzice docenili mleko modyfikowane Bebilon 2 o składzie optymalnym dla zmieniających się potrzeb dziecka.


Ulubione Produkty Twojego Maluszka są konkursem miesięcznika „Twój maluszek”. Laureatami w poszczególnych kategoriach zostają produkty o największej sumie punktów przyznanych przez czytelników, głosujących za pomocą SMS oraz punktów przydzielonych przez Komisję Konkursową.
Produkty firmy NUTRICIA już kolejny raz zostały docenione przez czytelników miesięcznika „Twój Maluszek”. Poprzednio nagrodzono je w 2007 i 2010 r.

Nasze działania
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja