W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Superprodukt 2013

Czy wiesz że...

Rozszerzanie diety niemowlęcia warto zaczynać od warzyw, które są mniej słodkie niż owoce. W ten sposób niemowlę łatwiej zaakceptuje ich smak.

Superprodukt 2013

W tegorocznej, 11. edycji plebiscytu „Superprodukt” organizowaneg przez magazyn „Mam Dziecko” zgłoszono aż 265 produktów.

Superprodukt 2013 W kategorii „Mleko i Produkty Mleczne” najwięcej głosów zdobyło mleko Bebiko Junior 3, które wspiera prawidłowy rozwój dziecka dzięki zawartości wapnia i witaminy D3 dla mocnych kości oraz żelaza ważnego dla rozwoju mózgu. W kategorii „Obiadki” Jury przyznało zwycięstwo obiadkowi BoboVita Makaron z tuńczykiem i warzywami gotowanymi na parze, bez dodatku soli.

Plebiscyt „Superprodukt” jest organizowany od 11 lat. W tegorocznej edycji w jury zasiadali: Barbara Gierowska-Bogusz – pediatra; Lidia Ruszkowska – dermatolog dziecięcy; Hanna Więcławek-Wassermann – ortopeda; Mariola Małecka – ginekolog, doradca laktacyjny; Leszek Lewandowski – ginekolog, położnik oraz Joanna Moro – aktorka, a prywatnie mama.

Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej