W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Superprodukt 2013

Czy wiesz że...

Dzieci rodzą się z upodobaniem do tego, co słodkie i skłonnością do odrzucania wszystkiego, co kwaśne i gorzkie.

Superprodukt 2013

W tegorocznej, 11. edycji plebiscytu „Superprodukt” organizowaneg przez magazyn „Mam Dziecko” zgłoszono aż 265 produktów.

Superprodukt 2013 W kategorii „Mleko i Produkty Mleczne” najwięcej głosów zdobyło mleko Bebiko Junior 3, które wspiera prawidłowy rozwój dziecka dzięki zawartości wapnia i witaminy D3 dla mocnych kości oraz żelaza ważnego dla rozwoju mózgu. W kategorii „Obiadki” Jury przyznało zwycięstwo obiadkowi BoboVita Makaron z tuńczykiem i warzywami gotowanymi na parze, bez dodatku soli.

Plebiscyt „Superprodukt” jest organizowany od 11 lat. W tegorocznej edycji w jury zasiadali: Barbara Gierowska-Bogusz – pediatra; Lidia Ruszkowska – dermatolog dziecięcy; Hanna Więcławek-Wassermann – ortopeda; Mariola Małecka – ginekolog, doradca laktacyjny; Leszek Lewandowski – ginekolog, położnik oraz Joanna Moro – aktorka, a prywatnie mama.

Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej