W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Superprodukt 2011

Czy wiesz że...

Dzieci nabywają umiejętność przeżuwania pokarmu w wieku około 7 miesięcy.

Superprodukt 2011

W 9. edycji konkursu magazynu dla rodziców „Mam Dziecko” jury przyznało tytuł Superprodukt 2011 kaszkom BoboVita mleczno-ryżowym z sokiem oraz soczkom 100% BoboVita w kartoniku ze słomką. Dodatkowo jury wyróżniło obiadek BoboVita Cukinia z łososiem i ziemniaczkami .

Superprodukt 2011

W 9. edycji konkursu magazynu dla rodziców „Mam Dziecko” jury przyznało tytuł Superprodukt 2011:
Kaszkom BoboVita mleczno-ryżowym z sokiem za bogactwo wyjątkowych smaków.
Soczkom 100% BoboVita w kartoniku ze słomką za walory odżywcze oraz praktyczne opakowanie.
Dodatkowo jury wyróżniło:
• Obiadek BoboVita Cukinia z łososiem i ziemniaczkami za walory smakowe i odżywcze oraz wielkość opakowania idealnie dostosowaną do potrzeb niemowlęcia.

Superprodukt 2011 - to konkurs magazynu dla Rodziców „Mam dziecko”. Produkty nominowane do nagrody Superprodukt Mam dziecko 2011 wybiera jury w skład którego wchodzą m.in.: przedstawiciele redakcji „Mam dziecko” oraz eksperci. Dodatkowo czytelnicy przyznają nagrodę Superprodukt czytelników „Mam dziecko” głosując za pomocą SMS oraz kart pocztowych. Głównym zadaniem konkursu jest przedstawienie czytelnikom miesięcznika szerokiej gamy produktów do pielęgnacji i rozwoju dzieci oraz wybranych produktów dla kobiet w ciąży i karmiących mam. Redakcja chce w ten sposób rekomendować najlepsze produkty, podkreślając ich wyjątkowo ważne cechy: bezpieczeństwo i najwyższą jakość

Nasze produkty zostały okrzyknięte laureatami plebiscytu Superprodukt także w latach ubiegłych: 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2003.

 


Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej