W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Solidny Pracodawca 2014

Czy wiesz że...

Co roku w Polsce na świat przychodzi około 360 tysięcy dzieci. I co roku wiele z nich zasmakuje w którymś z naszych produktów.

Solidny Pracodawca 2014

Nutricia Polska wraz z Nutricia Zakłady Produkcyjne otrzymały tytuł „Solidnego Pracodawcy 2014” w kategorii ogólnopolskiej. To już XII edycja prestiżowego programu, który powstał przede wszystkim po to, by wyłonić, uhonorować oraz promować podmioty gospodarcze cechujące się wzorcową polityką personalną, przekładającą się na jakość produktów i usług świadczonych na wymagającym polskim rynku.

Solidny Pracodawca 2014 Kapituła konkursu doceniła w naszej polityce zarządzania zasobami ludzkimi takie elementy, jak: warunki pracy, w tym respektowanie przepisów prawa pracy i przepisów BHP, terminowość wypłat, warunki socjalne, możliwość rozwoju zawodowego pracowników oraz unikalną kulturę organizacyjną sprzyjającą pozytywnej atmosferze pracy. Tytuł „Solidnego Pracodawcy 2014” to dla nas wyróżnienie, które pokazuje, że warunki pracy, jakie stwarza Nutricia, są doceniane i zauważane w szerokich kręgach biznesowych. Jako laureat podejmujemy zobowiązanie, aby stale rozwijać i doskonalić.

Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej