W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Ranking Odpowiedzialnych Firm 2013

Czy wiesz że...

Tym, co może świadczyć o prawidłowym żywieniu i zaspokojeniu wszystkich potrzeb dziecka jest jego spokojny, niczym niezakłócony sen.

Ranking Odpowiedzialnych Firm 2013

W Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2013 Nutricia zajęła 3. Miejsce, tym samym została po raz kolejny doceniona za działalność w obszarze CSR.

Ranking Odpowiedzialnych Firm 2013 Efektywna strategia Nutricia – zarówno w obszarze produktowym, jak i społecznym – wynika ze stałego dialogu firmy z jej interesariuszami. Działaniom społecznym towarzyszą także adekwatne zmiany w strategii produktowej, które pomagają rodzicom w prawidłowym żywieniu maluchów. W tym obszarze nadal pozostaje wiele do zrobienia. Dlatego badania naukowe prowadzone przez Fundację Nutricia pomagają precyzyjnie diagnozować potrzeby żywieniowe najmłodszych dzieci i dają impuls do planowania innowacyjnych rozwiązań produktowych.

Tegoroczna, VII edycja Rankingu Odpowiedzialnych Firm, powstała w oparciu o badanie pięciu obszarów CSR: odpowiedzialne przywództwo, komunikacja z interesariuszami, zaangażowanie społeczne, odpowiedzialne zarządzanie i innowacyjność społeczną. Za audyt badania, tak jak w poprzednich latach, odpowiedzialna była firma consultingowa PricewaterhouseCoopers.

Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej