W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Ranking Odpowiedzialnych Firm 2013

Czy wiesz że...

Rozszerzanie diety niemowlęcia warto zaczynać od warzyw, które są mniej słodkie niż owoce. W ten sposób niemowlę łatwiej zaakceptuje ich smak.

Ranking Odpowiedzialnych Firm 2013

W Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2013 NUTRICIA zajęła 3. Miejsce, tym samym została po raz kolejny doceniona za działalność w obszarze CSR.

Ranking Odpowiedzialnych Firm 2013 Efektywna strategia NUTRICIA – zarówno w obszarze produktowym, jak i społecznym – wynika ze stałego dialogu firmy z jej interesariuszami. Działaniom społecznym towarzyszą także adekwatne zmiany w strategii produktowej, które pomagają rodzicom w prawidłowym żywieniu maluchów. W tym obszarze nadal pozostaje wiele do zrobienia. Dlatego badania naukowe prowadzone przez Fundację NUTRICIA pomagają precyzyjnie diagnozować potrzeby żywieniowe najmłodszych dzieci i dają impuls do planowania innowacyjnych rozwiązań produktowych.

Tegoroczna, VII edycja Rankingu Odpowiedzialnych Firm, powstała w oparciu o badanie pięciu obszarów CSR: odpowiedzialne przywództwo, komunikacja z interesariuszami, zaangażowanie społeczne, odpowiedzialne zarządzanie i innowacyjność społeczną. Za audyt badania, tak jak w poprzednich latach, odpowiedzialna była firma consultingowa PricewaterhouseCoopers.
Nasze działania
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja