W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Ranking Odpowiedzialnych Firm 2012

Czy wiesz że...

Jedzenie to jedna z najtrudniejszych fizycznych czynności, jakich musi się nauczyć niemowlę!

Ranking Odpowiedzialnych Firm 2012

W edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm w 2012 roku tytuł najbardziej odpowiedzialnego społecznie przedsiębiorstwa w Polsce otrzymała firma NUTRICIA. Firma zawdzięcza pozycję lidera między innymi innowacyjności i zaangażowaniu społecznemu. Ankietę oceniającą inicjatywy firm rozesłano do 500 największych polskich przedsiębiorstw.

Jednym z przejawów społecznego zaangażowania firmy NUTRICIA są badania naukowe prowadzone przez Fundację NUTRICIA. Zaangażowanie społeczne jest także kluczowym elementem strategii funkcjonowania Zakładów Produkcyjnych NUTRICIA, mieszczących się w Opolu. Współpraca z władzami lokalnymi, dialog z mieszkańcami oraz troska o środowisko naturalne – to priorytety działalności firmy, które mają na celu utrzymanie pozytywnych relacji z najbliższym otoczeniem.

VI edycja Rankingu Odpowiedzialnych Firm badała pięć obszarów CSR: odpowiedzialne przywództwo, dialog z interesariuszami, zaangażowanie społeczne, odpowiedzialne zarządzanie i innowacyjność społeczną. Organizatorem rankingu był Dziennik Gazeta Prawna. Za audyt badania odpowiedzialna była firma consultingowa PwC.

Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej