W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Ranking Odpowiedzialnych Firm 2011

Czy wiesz że...

Fundacja Badawcza NUTRICIA została założona w 1996 roku w celu promowania nauki o żywieniu poprzez sponsorowanie badań naukowych z zakresu żywienia człowieka.

Ranking Odpowiedzialnych Firm 2011

W tegorocznej edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm zorganizowanego przez Dziennik Gazetę Prawną NUTRICIA zajęła 2. miejsce w kategorii firm z segmentu FMCG i jednocześnie 4. miejsce wśród wszystkich firm w nim wymienionych.

Tegoroczna, V już edycja rankingu badała społeczną odpowiedzialność biznesu w pięciu obszarach: odpowiedzialnego przywództwa, dialogu z interesariuszami, zaangażowania społecznego, odpowiedzialnego zarządzania i innowacyjności społecznej. NUTRICIA osiągnęła maksymalną liczbę punktów w kategoriach odpowiedzialne przywództwo i zaangażowanie społeczne.

Ankiety rozesłano do 500 największych przedsiębiorstw w Polsce, z czego 69 z nich podjęło wyzwanie. O tytuł Odpowiedzialnej Firmy konkurowały zakłady pracy z różnych segmentów: bankowości, sektora finansowego i ubezpieczeń; dóbr konsumpcyjnych; farmacji i medycyny; transportu, usług i handlu; paliw, energetyki i wydobycia; telekomunikacji, technologii, mediów i rozrywki; produkcji przemysłowej i chemicznej. Za audyt badania, tak jak w latach ubiegłych odpowiedzialna była firma consultingowa PwC .

Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej