W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Ranking Odpowiedzialnych Firm 2011

Czy wiesz że...

Rozszerzanie diety niemowlęcia warto zaczynać od warzyw, które są mniej słodkie niż owoce. W ten sposób niemowlę łatwiej zaakceptuje ich smak.

Ranking Odpowiedzialnych Firm 2011

W tegorocznej edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm zorganizowanego przez Dziennik Gazetę Prawną NUTRICIA zajęła 2. miejsce w kategorii firm z segmentu FMCG i jednocześnie 4. miejsce wśród wszystkich firm w nim wymienionych.

Tegoroczna, V już edycja rankingu badała społeczną odpowiedzialność biznesu w pięciu obszarach: odpowiedzialnego przywództwa, dialogu z interesariuszami, zaangażowania społecznego, odpowiedzialnego zarządzania i innowacyjności społecznej. NUTRICIA osiągnęła maksymalną liczbę punktów w kategoriach odpowiedzialne przywództwo i zaangażowanie społeczne.

Ankiety rozesłano do 500 największych przedsiębiorstw w Polsce, z czego 69 z nich podjęło wyzwanie. O tytuł Odpowiedzialnej Firmy konkurowały zakłady pracy z różnych segmentów: bankowości, sektora finansowego i ubezpieczeń; dóbr konsumpcyjnych; farmacji i medycyny; transportu, usług i handlu; paliw, energetyki i wydobycia; telekomunikacji, technologii, mediów i rozrywki; produkcji przemysłowej i chemicznej. Za audyt badania, tak jak w latach ubiegłych odpowiedzialna była firma consultingowa PwC .

Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej