W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Opolska Marka 2011

Czy wiesz że...

Rozszerzanie diety niemowlęcia warto zaczynać od warzyw, które są mniej słodkie niż owoce. W ten sposób niemowlę łatwiej zaakceptuje ich smak.

Opolska Marka 2011

W 2011 roku NUTRICIA została laureatem nagrody „Opolska Marka” w kategorii „Eksport”. Firmę wyróżniono za eksport mleka, kaszek, obiadków i deserków dla niemowląt i dzieci. Nagrodę „Opolska marka” przyznaje Zarząd Województwa Opolskiego.

Opolska Marka 2011 Laureatów 9. już edycji konkursu „Opolska Marka” nagrodzono podczas uroczystej gali w Szkole Muzycznej w Opolu. W konkursie udział wzięło 35 firm, które przesłały 47 zgłoszeń.

Jury przyznało statuetki w kategoriach: przedsiębiorstwo, produkt, produkt spożywczy, produkt promujący region, eksport i usługa.

Konkurs „Opolska Marka” istnieje od 2003 roku, kiedy to zastąpił dwa inne konkursy – „Elitę Opolskich Eksporterów” oraz „Najlepszy Produkt Opolszczyzny”. Zadaniem „Opolskiej Marki” jest rozwój i wspieranie regionalnej przedsiębiorczości, promowanie najlepszych wyrobów, usług oraz osiągnięć eksportowych opolskich firm.

Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej