W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Opolska Marka 2011

Czy wiesz że...

Konsultantki z Serwisu Konsumenckiego NUTRICIA codziennie doradzają mamom. Każdej mamie chcemy pomóc, rozwiać wątpliwości i dodać otuchy!

Opolska Marka 2011

W 2011 roku NUTRICIA została laureatem nagrody „Opolska Marka” w kategorii „Eksport”. Firmę wyróżniono za eksport mleka, kaszek, obiadków i deserków dla niemowląt i dzieci. Nagrodę „Opolska marka” przyznaje Zarząd Województwa Opolskiego.

Opolska Marka 2011 Laureatów 9. już edycji konkursu „Opolska Marka” nagrodzono podczas uroczystej gali w Szkole Muzycznej w Opolu. W konkursie udział wzięło 35 firm, które przesłały 47 zgłoszeń.

Jury przyznało statuetki w kategoriach: przedsiębiorstwo, produkt, produkt spożywczy, produkt promujący region, eksport i usługa.

Konkurs „Opolska Marka” istnieje od 2003 roku, kiedy to zastąpił dwa inne konkursy – „Elitę Opolskich Eksporterów” oraz „Najlepszy Produkt Opolszczyzny”. Zadaniem „Opolskiej Marki” jest rozwój i wspieranie regionalnej przedsiębiorczości, promowanie najlepszych wyrobów, usług oraz osiągnięć eksportowych opolskich firm.

Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej