W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
NUTRICIA Perłą Polskiej Gospodarki 2011

Czy wiesz że...

Roczny zapas naszych produktów, zjadanych przez polskie maluszki, waży tyle, co 90 samolotów Airbus A380.

NUTRICIA Perłą Polskiej Gospodarki 2011

NUTRICIA Zakłady Produkcyjne zdobyła tytuł Perły Polskiej Gospodarki 2011. Organizatorem rankingu jest miesięcznik Polish Market przyznający to wyróżnienie najbardziej efektywnym polskim przedsiębiorstwom.

NUTRICIA Perłą Polskiej Gospodarki 2011

28 listopada 2011 roku w Teatrze Wielkim w Warszawie, już po raz 9-ty ogłoszono wyniki organizowanego przez miesięcznik Polish Market rankingu Perły Polskiej Gospodarki.

Ranking Pereł Polskiej Gospodarki klasyfikuje najbardziej efektywne polskie przedsiębiorstwa. Jest najbardziej obiektywnym pozycjonowaniem firm, opiera się bowiem na wskaźnikach opracowanych przez ekspertów Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN. Pozycja na liście rankingowej nie zależy tylko od wielkości przychodów, ale także od efektywności, dynamiki i płynności finansowej. W rankingu ocenianych jest około 2000 największych przedsiębiorstw.

Gościem Specjalnym tegorocznej Gali był Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Prof. Jerzy Buzek. Zaproszenie przyjęli także przedstawiciele Kancelarii Prezydenta RP, Rządu i Parlamentu oraz wybitne osobistości ze świata gospodarki, nauki, kultury, sztuki i dyplomacji.

NUTRICIA Zakłady Produkcyjne zdobyła tytuł Perły Polskiej Gospodarki także w ubiegłym, 2010 roku.


Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej