W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Nominacja do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w 2013 roku

Czy wiesz że...

Fundacja Badawcza NUTRICIA została założona w 1996 roku w celu promowania nauki o żywieniu poprzez sponsorowanie badań naukowych z zakresu żywienia człowieka.

Nominacja do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w 2013 roku

Kapituła Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w 2013 roku wyróżniła firmę NUTRICIA w kategorii Ład Korporacyjny i Społeczna Odpowiedzialność Biznesu. NUTRICIA została zgłoszona do tego prestiżowego konkursu przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Nominacja do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w 2013 roku Ze 100 zgłoszonych do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP firm kapituła wybrała 13. W kategorii społeczna odpowiedzialność nominowane zostały trzy przedsiębiorstwa, w tym właśnie NUTRICIA.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP jest powszechnie uznawana za najcenniejsze wyróżnienie dla przedsiębiorstw, instytutów naukowo-badawczych oraz wynalazców w Polsce. O jej nieporównywalnym prestiżu świadczy sposób wyboru najlepszych, którego raz w roku dokonuje Prezydent Polski.

Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej