W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Najlepsi Pracodawcy 2014

Czy wiesz że...

Niemowlę potrzebuje ponad 2,5 krotnie więcej energii i 4 razy tyle składników odżywczych, niż osoba dorosła, w przeliczeniu na kilogram masy ciała.

Najlepsi Pracodawcy 2014

Wśród liderów 9. edycji rankingu „Najlepsi pracodawcy” na 4. miejscu znalazła się NUTRICIA Polska. W badaniu wzięło udział 59.581 pracowników 108 firm.

Najlepsi Pracodawcy 2014 Analiza 9. edycji badania pokazała, że czynnikami wyróżniającymi najlepszych pracodawców były zarząd oraz wiarygodna i spójna marka pracodawcy. Oznacza, to, że pracownicy firm, które wzięły udział w plebiscycie doceniają swoich przełożonych za skuteczną realizację firmowej strategii, a równocześnie za postawę zorientowaną na ludzi, swoich pracowników, którzy tę strategię realizują. Drugi wyróżnik – wiarygodna i spójna marka oznacza, że pracownicy dostrzegają spójność działań firmowych podejmowanych na zewnątrz firmy, na rynku, jak i wobec pracowników.


Nasze działania
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja