W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Najlepsi Pracodawcy 2013

Czy wiesz że...

Rozszerzanie diety niemowlęcia warto zaczynać od warzyw, które są mniej słodkie niż owoce. W ten sposób niemowlę łatwiej zaakceptuje ich smak.

Najlepsi Pracodawcy 2013

W 8. edycji badania Najlepsi Pracodawcy 2013 NUTRICIA została wyróżniona 3. miejscem w kategorii dużych przedsiębiorstw. Firma została nagrodzona za budowanie angażującego środowiska pracy.

Najlepsi Pracodawcy 2013 W badaniu wzięło udział 95 organizacji reprezentowanych przez 51 429 osób. Tytuł Najlepszego Pracodawcy otrzymało zaledwie 17 z nich, w tym NUTRICIA Polska.

Organizatorzy badania od jego pierwszej edycji obserwują systematycznie rosnący wskaźnik zaangażowania pracowników polskich firm. Zaangażowanie wyraża się w pozytywnym wypowiadaniu się o pracodawcy, chęci pozostania w ramach organizacji i gotowości podejmowania przez pracowników dodatkowego wysiłku na rzecz firmy.

Badanie Najlepsi Pracodawcy powstaje w oparciu o kwestionariusze zaangażowania prowadzone na reprezentatywnej próbie pracowników, kwestionariusz praktyk HR, kwestionariusz dla przedstawicieli najwyższej kadry zarządzającej. O wyróżnieniu decyduje wysoki wskaźnik zaangażowania oraz wynik uzyskany z 4 indeksów: angażującego przywództwa, kultury wysokich wyników, wiarygodnej marki oraz stabilności. Badanie jest organizowane przez Aon Hewitt, firmę specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim.

Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej