W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Najlepsi Pracodawcy 2013

Czy wiesz że...

W pierwszym miesiącu życia niemowlę śpi od 16 do 22 godzin na dobę – zasypia 7 i więcej razy i zazwyczaj przesypia bez przerwy nie więcej niż 3-4 godziny.

Najlepsi Pracodawcy 2013

W 8. edycji badania Najlepsi Pracodawcy 2013 NUTRICIA została wyróżniona 3. miejscem w kategorii dużych przedsiębiorstw. Firma została nagrodzona za budowanie angażującego środowiska pracy.

Najlepsi Pracodawcy 2013 W badaniu wzięło udział 95 organizacji reprezentowanych przez 51 429 osób. Tytuł Najlepszego Pracodawcy otrzymało zaledwie 17 z nich, w tym NUTRICIA Polska.

Organizatorzy badania od jego pierwszej edycji obserwują systematycznie rosnący wskaźnik zaangażowania pracowników polskich firm. Zaangażowanie wyraża się w pozytywnym wypowiadaniu się o pracodawcy, chęci pozostania w ramach organizacji i gotowości podejmowania przez pracowników dodatkowego wysiłku na rzecz firmy.

Badanie Najlepsi Pracodawcy powstaje w oparciu o kwestionariusze zaangażowania prowadzone na reprezentatywnej próbie pracowników, kwestionariusz praktyk HR, kwestionariusz dla przedstawicieli najwyższej kadry zarządzającej. O wyróżnieniu decyduje wysoki wskaźnik zaangażowania oraz wynik uzyskany z 4 indeksów: angażującego przywództwa, kultury wysokich wyników, wiarygodnej marki oraz stabilności. Badanie jest organizowane przez Aon Hewitt, firmę specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim.

Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej