W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Medal Europejski 2014

Czy wiesz że...

Niemowlę potrzebuje ponad 2,5 krotnie więcej energii i 4 razy tyle składników odżywczych, niż osoba dorosła, w przeliczeniu na kilogram masy ciała.

Medal Europejski 2014

W 2014 roku Nutricia została wyróżniona Medalem Europejskim za wyroby, usługi i projekty, których jakość odpowiada standardom europejskim. Nagroda przyznawana jest przez Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego.

Medal Europejski 2014 Medal Europejski to niekomercyjna, ogólnopolska inicjatywa ważnej dla przedsiębiorców instytucji – Komitetu Ekonomiczno-Społecznego, Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Bussines Centre Club. Celem nagrody jest wsparcie polskich produktów i usług na rynku Unii Europejskiej oraz przybliżenie idei Unii Europejskiej środowisku przedsiębiorców. Medalem wyróżniane są produkty, które spełniają standardy europejskie. Medal Europejski przyznawany jest już od 14 lat, a wśród nagrodzonych nim firm są zarówno najwięksi polscy producenci, banki, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, liderzy branży budowlanej, firmy informatyczne i telekomunikacyjne, jak również mniejsze przedsiębiorstwa, znane na lokalnym rynku, uczelnie wyższe, a także media.

Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej