W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Medal Europejski 2014

Czy wiesz że...

Roczny zapas naszych produktów, zjadanych przez polskie maluszki, waży tyle, co 90 samolotów Airbus A380.

Medal Europejski 2014

W 2014 roku NUTRICIA została wyróżniona Medalem Europejskim za wyroby, usługi i projekty, których jakość odpowiada standardom europejskim. Nagroda przyznawana jest przez Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego.

Medal Europejski 2014 Medal Europejski to niekomercyjna, ogólnopolska inicjatywa ważnej dla przedsiębiorców instytucji – Komitetu Ekonomiczno-Społecznego, Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Bussines Centre Club. Celem nagrody jest wsparcie polskich produktów i usług na rynku Unii Europejskiej oraz przybliżenie idei Unii Europejskiej środowisku przedsiębiorców. Medalem wyróżniane są produkty, które spełniają standardy europejskie. Medal Europejski przyznawany jest już od 14 lat, a wśród nagrodzonych nim firm są zarówno najwięksi polscy producenci, banki, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, liderzy branży budowlanej, firmy informatyczne i telekomunikacyjne, jak również mniejsze przedsiębiorstwa, znane na lokalnym rynku, uczelnie wyższe, a także media.

Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej