W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Marki BoboVita, Bebilon i Bebiko ponownie wyróżnione przez konsumentów

Czy wiesz że...

Co roku w Polsce na świat przychodzi około 360 tysięcy dzieci. I co roku wiele z nich zasmakuje w którymś z naszych produktów.

Marki BoboVita, Bebilon i Bebiko ponownie wyróżnione przez konsumentów

Jak co roku, także i w 2017, czytelniczki miesięcznika „M jak Mama” i mjakmama.pl typowały swoje ulubione produkty. W plebiscycie Złoty Brzuszek 2017, już po raz kolejny, uznanie mam zdobyła marka BoboVita.

Marki BoboVita, Bebilon i Bebiko ponownie wyróżnione przez konsumentów Tym razem w kategorii „Pyszne i zdrowe” wyróżniona została kaszka BoboVita PORCJA ZBÓŻ ryżowa o smaku waniliowym. To prosta i delikatna receptura, idealna jako pierwszy produkt zbożowy w diecie niemowlęcia. Nie zawiera dodatku cukru, a swój delikatnie słodki smak zawdzięcza naturalnym cukrom pochodzącym z mleka, owoców oraz zbóż.

Również w innym niezależnym badaniu konsumenci docenili marki Nutricia. W kategorii „Dla dziecka: żywienie dziecka” marki BoboVita i Bebiko otrzymały tytuł Superbrands 2018, a Bebilon tytuł Superbrands Polska Marka 2018. Cieszymy się, że ponad 10 tysięcy polskich rodziców deklaruje zaufanie i uznanie dla jakości naszych marek.
Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej