W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Hit Mamo to Ja 2014

Czy wiesz że...

Każda mama może skorzystać z porady Doradcy w Serwisie Konsumenckim Nutricia.

Hit Mamo to Ja 2014

Kaszka BoboVita laureatem konkursu Hit Mamo to Ja 2014.

Hit Mamo to Ja 2014 Kaszka mleczno-wielozbożowa BoboVita o smaku gruszkowo-sucharkowym bez dodatku cukru, po 6. miesiącu życia, zdobyła tytuł najlepszej kaszki w plebiscycie magazynu „Mamo to Ja”.

Kaszka mleczno-wielozbożowa BoboVita o smaku gruszkowo-sucharkowym bez dodatku cukru to odpowiedź na potrzeby mam, które chcą świadomie kontrolować ilość i rodzaj cukru w diecie swoich dzieci. Swój pyszny smak zawdzięcza owocom i naturalnie słodkiej laktozie z mleka. Została stworzona z myślą o maluchach rozpoczynających przygodę z pierwszymi posiłkami - mniej słodki smak wpływa na prawidłowy rozwój preferencji smakowych, a węglowodany złożone stanowią cenne źródło energii.

Hit Mamo to Ja to konkurs organizowany przez magazyn „Mamo to Ja”. Co roku, jury składające się z lekarzy, redaktorów magazynu, czytelników-rodziców oraz popularnych artystów, wybiera najlepsze produkty dziecięce.

Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej