W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Employer Branding Star dla NUTRICIA

Czy wiesz że...

Nazwa "NUTRICIA" powstała od łacińskiego słowa "nutrire" - żywić, karmić. Firma NUTRICIA powstała w 1901 roku w Holandii.

Employer Branding Star dla NUTRICIA

W 2012 roku NUTRICIA Polska zwyciężyła w konkursie Employer Branding Stars w kategorii "najlepsza wewnętrzna kampania employer branding".

Akcja komunikacyjna "Złap wiatr w żagle!" (Catch the Wind!) została uznana za najbardziej wiarygodny, innowacyjny, digitalowy, a przede wszystkim angażujący Pracowników projekt w Polsce. Konkurs Employer Branding Stars (EBstars) jest organizowany przez portal HRstandard.pl na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych działań z zakresu budowania wizerunku pracodawcy prowadzonych przez pracodawców w ostatnim roku. Misją konkursu jest kształtowanie standardów działań budujących pozytywny wizerunek pracodawców poprzez nagradzanie najlepszych działań w tym zakresie http://hrcamp.pl/eb-stars/.

Nie zwlekaj, poczuj unikalna kulturę organizacyjną NUTRICIA i udaj się z nami w podróż pod banderą magicznego myślenia! Zobacz FILM

Nasze działania
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja