W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Employer Branding Star dla NUTRICIA

Czy wiesz że...

Konsultantki z Serwisu Konsumenckiego NUTRICIA codziennie doradzają mamom. Każdej mamie chcemy pomóc, rozwiać wątpliwości i dodać otuchy!

Employer Branding Star dla NUTRICIA

W 2012 roku NUTRICIA Polska zwyciężyła w konkursie Employer Branding Stars w kategorii "najlepsza wewnętrzna kampania employer branding".

Akcja komunikacyjna "Złap wiatr w żagle!" (Catch the Wind!) została uznana za najbardziej wiarygodny, innowacyjny, digitalowy, a przede wszystkim angażujący Pracowników projekt w Polsce. Konkurs Employer Branding Stars (EBstars) jest organizowany przez portal HRstandard.pl na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych działań z zakresu budowania wizerunku pracodawcy prowadzonych przez pracodawców w ostatnim roku. Misją konkursu jest kształtowanie standardów działań budujących pozytywny wizerunek pracodawców poprzez nagradzanie najlepszych działań w tym zakresie http://hrcamp.pl/eb-stars/.

Nie zwlekaj, poczuj unikalna kulturę organizacyjną NUTRICIA i udaj się z nami w podróż pod banderą magicznego myślenia! Zobacz FILM


Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej