W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Employer Branding Star 2014

Czy wiesz że...

Rozszerzanie diety niemowlęcia warto zaczynać od warzyw, które są mniej słodkie niż owoce. W ten sposób niemowlę łatwiej zaakceptuje ich smak.

Employer Branding Star 2014

Nasz firmowy fanpage NUTRIsfera otrzymał wyróżnienie w prestiżowym konkursie Employer Branding Stars 2014 w kategorii najlepsze wykorzystanie social media. Wręczenie nagród odbyło się podczas IV edycji HRcamp – spotkania, które zgromadziło ponad 300 ekspertów zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi z całej Polski. W 2012 roku Nutricia otrzymała nagrodę EB Stars w kategorii Najlepsza wewnętrzna kampania employer branding.

Employer Branding Star 2014 Jury doceniło naszą akcję komunikacyjną „Złap wiatr w żagle!” (Catch the Wind!), która została uznana za najbardziej wiarygodny, innowacyjny, digitalowy, a przede wszystkim angażujący pracowników projekt w Polsce. W przyszłym roku z pewnością powalczymy o kolejną statuetkę!

Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej