W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
BoboVita Marchewka HITem Mamo, To Ja i Babyonline.pl 2016 w kategorii najlepsze danie warzywne

Czy wiesz że...

Roczny zapas naszych produktów, zjadanych przez polskie maluszki, waży tyle, co 90 samolotów Airbus A380.

BoboVita Marchewka HITem Mamo, To Ja i Babyonline.pl 2016 w kategorii najlepsze danie warzywne

BoboVita Marchewka po 4. miesiącu życia – produkt idealny na początek rozszerzania diety – został przez rodziców wybrany HITem Mamo, To Ja i Babyonline.pl 2016 roku w kategorii najlepsze danie warzywne. Dziękujemy! Jesteśmy dumni, że możemy wspierać opiekunów w żywieniu najmłodszych.

BoboVita Marchewka HITem Mamo, To Ja i Babyonline.pl 2016 w kategorii najlepsze danie warzywne Nagrodę przyznano na podstawie głosów rodziców, którzy w imieniu swoich dzieci oceniali produkty dla najmłodszych na Babyonline.pl.
BoboVita Marchewka po 4. miesiącu życia to wartościowa i pyszna propozycja dla niemowląt, które dopiero poznają nowe smaki. Produkt jest dopasowany do wieku i etapu rozwoju dziecka. Został stworzony z myślą o szczególnych potrzebach żywieniowych najmłodszych dzieci, dlatego spełnia wyjątkowo restrykcyjne normy jakości.
BoboVita dba o jakość i bezpieczeństwo surowców wykorzystywanych w produkcji, aby wspierać rodziców w kluczowym okresie 1000 pierwszych dni życia dziecka.Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej