W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Reprezentacja Sp. z o.o. Opole

Czy wiesz że...

Dzieci rodzą się z upodobaniem do tego, co słodkie i skłonnością do odrzucania wszystkiego, co kwaśne i gorzkie.

Reprezentacja Sp. z o.o. Opole

Osobami uprawnionymi do reprezentowania Nutrcia Zakłady Produkcyjne sp.z o.o. z siedzibą w Opolu jako Członkowie Zarządu są wyłącznie:

  • Członek Zarządu – Andrzej Drosik
  • Członek Zarządu – Paweł Kłeczek

Do składania wszelkich oświadczeń woli i podpisywania w imieniu Spółki wymagane jest współdziałanie dwóch (2) Członków Zarządu Spółki. Dodatkowo osobami uprawnionymi do reprezentowania Spółki na podstawie udzielonych im pełnomocnictw – są wyłącznie:

  1. Pani Katarzyna Rudzińska – Dyrektor ds. Personalnych – w zakresie spraw personalnych (pracowniczych) oraz wobec Członków Zarządu Spółki,
  2. Pani Iwona Błażejowska - Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich w zakresie spraw personalnych (pracowniczych),
  3. Pani Elżbieta Wybieralska – Dyrektor Zakładu (Oddziału) w Krotoszynie – w sprawach związanych ze zwykłą, bieżącą działalnością Oddziału (Zakładu) Spółki prowadzonego w Krotoszynie przy ul. Kobylińskiej nr 37 – do kwoty nie wyższej niż 100.000 PLN (sto tysięcy złotych) netto wartości danej sprawy w każdym przypadku.


Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej