hidden
Nasze wartości i misja

Czy wiesz że...

Każda mama może skorzystać z porady Doradcy w Serwisie Konsumenckim NUTRICIA.

Nasze wartości i misja

Przyjdź i twórz z nami wspólną wizję przyszłości! My damy Ci narzędzia, a granice wyznaczy Twoja wyobraźnia.

Nawet nie wiesz, jak dobrze się znamy. Każdego dnia troszczymy się o potrzeby Twoje i Twoich bliskich. HUMANIZM wyznacza kierunek naszego rozwoju, a zwracanie uwagi na jednostki leży u podstaw naszych decyzji.

Uczysz się, zdobywasz doświadczenie, a przy tym możesz liczyć na nasze wsparcie. Wierzymy, że BLISKOŚĆ to wiarygodność, to poczucie przynależności do zespołu.

Tak, nasz ENTUZJAZM jest zaraźliwy i sprawia, że praca staje się przyjemnością, a rodzinna atmosfera towarzyszy nam na każdym kroku.

Razem działamy i razem wyznaczamy nowe horyzonty. OTWARTOŚĆ oznacza dla nas uczciwe podejście do drugiego człowieka, do pracowników, współpracowników i partnerów biznesowych. Dzięki temu wyjątkowa atmosfera wzajemnej współpracy i życzliwości pomaga nam na co dzień w realizacji powierzonych zadań.

Jesteśmy organizacją stworzoną dla ludzi i z myślą o ludziach. Działając w Grupie Danone i będąc wiernymi naszym wartościom, tworzymy wyjątkowy Zespół specjalistów, entuzjastów, współpracowników i przyjaciół.

Nasze działania
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja