W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Praktykanci o nas - Warszawa

Czy wiesz że...

Fundacja Badawcza Nutricia została założona w 1996 roku w celu promowania nauki o żywieniu poprzez sponsorowanie badań naukowych z zakresu żywienia człowieka.

Praktykanci o nas - Warszawa

Przyjdź i twórz z nami wspólną wizję przyszłości!
My damy Ci narzędzia, a granice wyznaczy Twoja wyobraźnia.

Agnieszka, Dział Trade Marketingu

 

W lipcu 2011 roku rozpoczęłam staż w Nutricia w dziale Trade Marketingu. To niesamowite jak udział w różnorodnych projektach pozwolił mi rozwinąć skrzydła. Pracowałam w zespole ludzi z pasją, myślących kreatywnie i analitycznie – i te umiejętności i cechy rozwinęłam najbardziej. Dużo satysfakcji sprawiały mi również kontakty z agencją reklamową, z którą pracowałam nad materiałami promocyjnymi oraz współpraca z kancelarią prawną, dzięki której poznałam zasady funkcjonowania tych organizacji.

Dodatkowo firma wysyłała mnie na różnego rodzaju szkolenia i warsztaty dedykowane specjalnie stażystom, które dotyczyły m.in: zarządzania czasem, negocjacji oraz kreatywnego myślenia. Ale, to co najbardziej przyciągnęło mnie do firmy i co jest jej unikalną wartością to wspaniała atmosfera jaka panuje na stażu, dzięki której szybko poczułam się częścią zespołu i zawsze mogłam liczyć na pomoc i wsparcie w rozwiązywaniu problemów. To wszystko dawało mi poczucie bezpieczeństwa i zadowolenia z wykonywanej pracy.


Praca w Nutricia jest dla mnie niezapomnianym doświadczeniem zawodowym.

Agnieszka

Ania, Dział Sprzedaży

Mój staż w Nutricia zaczęłam w lipcu 2012 roku w dziale Trade Marketingu. Z jednej strony zostałam rzucona na głęboką wodę- od początku prowadziłam samodzielne, ogólnopolskie projekty dla najważniejszych sieci (Rossmann, Intermarche, sieci hipermarketów), a z drugiej strony- nigdy nie zostałam z problemami sama, dostając wsparcie od profesjonalistów. Międzydziałowa współpraca(Marketing, Sprzedaż, KAM-owie, agencje kreatywne, Dział ds. Regulacji) nauczyła mnie zarządzania projektami i czasem (również w tzw. „sytuacjach kryzysowych”). Bardzo też cenię sobie szkolenia żywieniowe- wcześniej nie miałam pojęcia o ekspozycji na gluten, w jakim miesiącu wprowadzać do diety dziecka mięso, żółtka czy pieczywo czy, że ponad połowa dzieci w Polsce w wieku 13-36 miesięcy ma nieprawidłową masę ciała. Wiem, że dzięki tej wiedzy będę w przyszłości lepszą mamą.


Staż był bardzo barwnym czasem dla mnie i ani razu nie żałowałam, że w ten sposób spędziłam wakacje. Oprócz swoich projektów miałam szkolenia (Excel, negocjacje, Żywienie Dzieci), wyjazdy na Trade Visit, uczestniczyłam w świetnym, dwudniowym wyjeździe firmowym- Cover Meeting i wspólnie z innymi pracownikami przygotowywałam spontaniczne prezenty-niespodzianki dla współpracowników (z okazji ślubu, urodzin etc.). Urzekła mnie atmosfera wzajemnego zaufania i wsparcia w firmie, którym od samego początku obdarzono też mnie. Co mnie pozytywnie zaskoczyło w trakcie Cover Meetingu to fakt, że firma jest naprawdę świetnie zintegrowana- pracownicy „z biura” są świetnie zintegrowani z pracownikami „z terenu”, zarząd z pracownikami niższych szczebli, a także starsi pracownicy z młodszymi.


Po tych 3 miesiącach czuję prawdziwą satysfakcję! Ten okres dołączam do listy najfajniejszych chwil w życiu (zaraz obok wyjazdów do Azji) i mam nadzieję, że będzie trwał dłużej

Ania

 

Asia, Dział Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR)

Moja niezwykła przygoda z Nutricia rozpoczęła się w lutym 2012 roku. Jako praktykant działu odpowiedzialności społecznej dołączyłam do między-działowego zespołu tworzącego i realizującego program kierowany do żłobków i rodziców „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”. Było to spełnienie moich marzeń, gdyż przy realizacji tego programu mogłam połączyć żywieniową wiedzę uzyskaną na studiach z zamiłowaniem do marketingu konsumenckiego, którego podstaw uczyłam się na wymianie studenckiej w Holandii.


Każdy z praktykantów Nutricia mówi o tym, że od pierwszego dnia praktyk każdy traktowany jest jak równoprawny członek zespołu. Z całą stanowczością mogę ten fakt potwierdzić. Dziś z uśmiechem na ustach przypominam sobie moje pierwsze tygodnie, gdy dziś błahe zadania, były dla mnie wielkimi wyzwaniami. To dzięki wspaniałym i zawsze pomocnym pracownikom Nutricia szybko rozwijałam swoje skrzydła. Zaledwie kilka miesięcy w Nutricia dostarczyły mi doświadczenia, jakiego nie zdobyłam na studiach i w trakcie wcześniejszych praktyk. Każdy dzień przynosi mi nowe wyzwania i uczy bardzo przydatnych rzeczy a możliwość współpracy z kolegami z różnych działów sprawia, że moje horyzonty są coraz szersze.


To co jest najwspanialsze w Nutricia to wiara w młodych ludzi. Doceniając zaufanie jakim mnie obdarzono, wiedzę jaką zdobyłam, mam nadzieję, że moja historia w Nutricia będzie trwać jak najdłużej.

Asia

Milena, Dział Marketingu

Staż w Nutricia w dziale marketingu marki BoboVita rozpoczęłam w lipcu 2011 roku. Moja przygoda z Nutricia to przede wszystkim ogromna szansa poznania i zrozumienia jak funkcjonuje dynamicznie rozwijająca się organizacja, możliwość doskonalenia własnych umiejętności i co najważniejsze, okazja czerpania wiedzy od najlepszych specjalistów w branży żywności dla niemowląt i małych dzieci.

Nutricia jest wyjątkową i wyrazistą organizacją, która powoduje, że coś się dzieje, widzi, że coś się dzieje i reaguje na to. Inspiruje, zaskakuje, jest otwarta na innowacyjne rozwiązania, przez co konkuryje czym innym niż ceną. Łączy i wydobywa pasje swoich pracowników, tworząc silny i efektywny zespół, na którego wsparcie zawsze mogłam liczyć w reazlizacji powierzonych mi zadań jak i w szczególnych sytuacjach osobistych. Dzięki stażowi w Nutricia zyskałam większą świadomość siebie i sposobu myślenia o efektywnym i etycznym biznesie. Wartości organizacji takie jak: otwartość, bliskość, entuzjazm i humanizm są bliskie moim wartościom w codziennym życiu, co przekłada się bezpośrednio na to, że przywłaszczam wszystko co daje mi inspirację, nie zapominając o odpowiedzialnych społecznie praktykach prowadzenia biznesu. Dywizja żywności dla dzieci to miejsce, w którym miałam możliwość współdecydowania o zdrowym rozwoju dziecka i w rezultacie zapewnieniu mu jak najlepszego startu w przyszłość. W przypadku współpracy z zespołem Nutricia, już jako stażystce powierzano mi ambitne i samodzielne zadania, oferując mi przy tym wsparcie i życzliwość.

Bez wątpienia staż w Nutricia to doskonała inwestycja w karierę i rozwój osobisty. Jestem dumna i szczęśliwa, że po ukończeniu stażu przyjęto mnie do grona pracowników organizacji, dając mi tym samym możliwość dalszej nauki i realizacji marzeń. 


                                                                                                                                           Milena

Małgosia, Dział Personalny

 

Od kilku lat pasjonuję się zarządzaniem zasobami ludzkimi, temat ten znałam jednak tylko z teorii, aż… trafiłam do Działu Personalnego Nutricia.

Na początku trochę się przestraszyłam: przyszłam przecież na staż, znałam teorię, nie miałam pojęcia o praktyce, a traktowano mnie, jak normalnego pracownika: zlecano mi odpowiedzialne projekty i zadania, które były dla mnie ogromnym wyzwaniem. Z perspektywy czasu widzę, że ci niesamowici ludzie, z którymi tutaj współpracuję, bardzo mi zaufali i pozwolili rozwijać w kierunku, który sama sobie wyznaczyłam. Będąc w Nutricia ciągle się uczę, zarówno poprzez swoją własną aktywność, jak również poprzez obserwowanie profesjonalistów, którzy imponują mi swoim doświadczeniem.

Staż w Nutricia pokazał mi, że zaangażowanie, pasja i entuzjazm w działaniu pozwalają pracować w przyjaznej atmosferze, a otwartość na innych sprawia, że praca w zespole staje się przyjemnością. Cieszę się, że moja przygoda z HR dopiero się zaczyna. Tyle jeszcze przede mną!

Małgosia

Marcin, Dział Łańcucha Dostaw

 

Swoją przygodę z Nutricia rozpocząłem w lipcu 2011 roku w zespole copackingu. Początek mojego stażu był niesamowicie wielkim wyzwaniem. Niemal każde zadanie, z którym się spotykałem, było dla mnie czymś zupełnie nowym. Miałem szansę poznać, jak w praktyce wygląda proces planowania produkcji w fabryce oraz proces przepakowań produktów z pojedynczych standardowych produktów w wielopaki promocyjne.

Przez cały czas trwania praktyk z Nutricia byłem pod opieką koordynatora zespołu i dzięki temu mogłem szybko przyswoić cały bagaż praktycznej wiedzy i realnie przyczynić się do sukcesu mojego projektu. Dodatkowo przyjazna atmosfera sprawiła, że czas spędzony w biurze to była czysta przyjemność.

Obecnie, już jako pracownik, kontynuuję swoją przygodę z Nutricia w zespole planowania popytu w dziale Supply Chain, gdzie mogę dalej odkrywać i rozwijać swoje umiejętności i wiedzę. Jak pokazuje m. in. moje doświadczenie warto dawać z siebie jak najwięcej – nasze zaangażowanie zostanie docenione!

Marcin 

 

 

 


Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej