W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Praktykanci o nas - Opole

Czy wiesz że...

Jedzenie to jedna z najtrudniejszych fizycznych czynności, jakich musi się nauczyć niemowlę!

Praktykanci o nas - Opole

Przyjdź i twórz z nami wspólną wizję przyszłości!
My damy Ci narzędzia, a granice wyznaczy Twoja wyobraźnia.

Sylwester Szewczuk

Po ukończeniu Politechniki Opolskiej na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji podjąłem decyzję o zdobyciu praktyki w firmie Nutricia.
Pierwszym krokiem w tym kierunku był przegląd ofert na stronie internetowej. Interesowało mnie kogo firma aktualnie szuka i czego oczekuje od kandydatów. Pomyślałem, że mam szansę i czym prędzej złożyłem podanie. W przeciągu miesiąca zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną.
Od tego momentu rozpoczęła się moja przygoda z firmą Nutricia. W Dziale Planowania, do którego się zakwalifikowałem zdobyłem pierwsze inżynierskie „szlify”. Dotąd pamiętam wszystkie rady, które tam otrzymałem. Zawsze mogłem liczyć na pomoc wszystkich pracowników. Nikt nie odesłał mnie z przysłowiowym "kwitkiem".
Wciąż jednak miałem niedosyt wiedzy. Chciałem zdobyć szerszy obraz firmy. W tym celu zwróciłem się z prośbą o możliwość odbycia stażu w dziale produkcyjnym. Udało się!
Na tym jednak nie poprzestałem. Równocześnie napisałem podanie do fundacji edukacji technicznej oferującej kurs Silesianum-Profesional [www.silesianum.pl]. Ukończyłem staż i zacząłem pracę w Nutricia jako pracownik produkcyjny po to, aby mieć pełny obraz pracy w Zakładzie. Na hali spędziłem miesiąc. W tym też czasie zakwalifikowałem się na kurs.
Obecnie już ponad rok pracuję w biurze wydziału produkcyjnego firmy. Nutricia i Silesianum dały mi szansę, dzięki której poznałem własne możliwości. Zyskałem również pewność siebie i wiedzę, która obecnie jest moim największym kapitałem.
Sylwester

 

Mariusz Szotek

Moją przygodę z Zakładami Produkcyjnymi Nutricia rozpocząłem tuż po zakończeniu studiów. Jestem absolwentem Politechniki Opolskiej kierunku Automatyka i Robotyka.
Chcąc zagospodarować czas do momentu otrzymania dyplomu postanowiłem odbyć praktykę. Po zapoznaniu się z ofertą opolskich firm, postanowiłem starać się o przyjęcie mnie na praktykę w Nutricia. Na mój wybór w największym stopniu miał wpływ fakt, że jest to firma ciesząca się dobrą renomą na rynku nie tylko lokalnym ale i krajowym. Wiedziałem, że jest to firma nowoczesna
i dbająca o swoich klientów oferując im produkty najwyższej jakości. To, co miałem do zaoferowania, a więc przede wszystkim zapał i chęć podjęcia nowych wyzwań wystarczyło, aby  zostać przyjętym na praktykę. 
Będąc pod opieką doświadczonego automatyka i korzystając z jego wskazówek mogłem wykonać projekt, który posłuży w przyszłości do celów naukowych. Uważam, że odbyta praktyka pozwoliła mi na zdobycie nowych, praktycznych umiejętności. Obecnie kontynuuję współpracę z Nutricia jako stażysta.
Mariusz


Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej