hidden
Praktykanci o nas – Krotoszyn

Czy wiesz że...

Dzieci rodzą się z upodobaniem do tego, co słodkie i skłonnością do odrzucania wszystkiego, co kwaśne i gorzkie.

Praktykanci o nas – Krotoszyn

Dołącz do ludzi, którzy przeżyli i robią to, o czym mówią.

Marietta, Dział Jakości

 

Swoją przygodę z firmą NUTRICIA rozpoczęłam od letnich praktyk w Dziale Zapewnienia i Kontroli Jakości w Krotoszynie, po pierwszym roku studiów magisterskich na wydziale Chemii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Jak większość z nas – Studentów - chciałam przekonać się jak bardzo różni się moje wyobrażenie o pracy po studiach z rzeczywistością. Ponadto, chciałam jak najszybciej zdobywać cenne doświadczenie, a NUTRICIA od zawsze w moim przekonaniu cieszyła się dużym prestiżem i zaufaniem.

Moje trzymiesięczne praktyki rozpoczęłam w Laboratorium Oceny Surowca. Przywitano mnie w niezwykle ciepłej atmosferze i zawsze mogłam liczyć na wszelką pomoc ze strony pracowników. W międzyczasie miałam możliwość współpracy z Laboratorium Mikrobiologicznym oraz u boku Specjalisty ds. Zapewnienia Jakości. Otrzymałam szansę zapoznania się nie tylko z procedurami rządzącymi w laboratoriach przemysłu spożywczego, ale i z systemami wewnętrznymi.

Chcąc więcej, dziś stale się uczę. Podjęłam się wyzwaniu i obecnie kontynuuję współpracę z firmą NUTRICIA w Dziale Logistyki.

Nasze działania
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja