W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Praktykanci o nas – Krotoszyn

Czy wiesz że...

W pierwszym miesiącu życia niemowlę śpi od 16 do 22 godzin na dobę – zasypia 7 i więcej razy i zazwyczaj przesypia bez przerwy nie więcej niż 3-4 godziny.

Praktykanci o nas – Krotoszyn

Dołącz do ludzi, którzy przeżyli i robią to, o czym mówią.

Marietta, Dział Jakości

 

Swoją przygodę z firmą Nutricia rozpoczęłam od letnich praktyk w Dziale Zapewnienia i Kontroli Jakości w Krotoszynie, po pierwszym roku studiów magisterskich na wydziale Chemii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Jak większość z nas – Studentów - chciałam przekonać się jak bardzo różni się moje wyobrażenie o pracy po studiach z rzeczywistością. Ponadto, chciałam jak najszybciej zdobywać cenne doświadczenie, a Nutricia od zawsze w moim przekonaniu cieszyła się dużym prestiżem i zaufaniem.

Moje trzymiesięczne praktyki rozpoczęłam w Laboratorium Oceny Surowca. Przywitano mnie w niezwykle ciepłej atmosferze i zawsze mogłam liczyć na wszelką pomoc ze strony pracowników. W międzyczasie miałam możliwość współpracy z Laboratorium Mikrobiologicznym oraz u boku Specjalisty ds. Zapewnienia Jakości. Otrzymałam szansę zapoznania się nie tylko z procedurami rządzącymi w laboratoriach przemysłu spożywczego, ale i z systemami wewnętrznymi.

Chcąc więcej, dziś stale się uczę. Podjęłam się wyzwaniu i obecnie kontynuuję współpracę z firmą Nutricia w Dziale Logistyki.


Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej