W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Owocowe nowości w portfolio BoboVita Przyjaciele

Czy wiesz że...

Rozszerzanie diety niemowlęcia warto zaczynać od warzyw, które są mniej słodkie niż owoce. W ten sposób niemowlę łatwiej zaakceptuje ich smak.

Owocowe nowości w portfolio BoboVita Przyjaciele


BoboVita Przyjaciele – owoce to musy owocowe z witaminą C w wygodnych opakowaniach z wielokrotnym zamknięciem. Oprócz dwóch linii musów, w których dominowały smaki jabłka lub gruszki, dzieci po 6. i 8. miesiącu życia mogą teraz rozsmakować się także w produktach z bananem.

Owocowe nowości w portfolio BoboVita Przyjaciele

W ofercie BoboVita Przyjaciele – owoce znajdują się:
Musy z Jabłkiem   

  • BoboVita Przyjaciele Jabłko po 4. miesiącu
  • BoboVita Przyjaciele Jabłko Banan po 4. miesiącu   
  • BoboVita Przyjaciele Jabłko Truskawki Banan po 6. miesiącu


Musy z Gruszką   

  • BoboVita Przyjaciele Gruszka po 4. miesiącu
  • BoboVita Przyjaciele Jabłko Gruszka po 4. miesiącu
  • BoboVita Przyjaciele Owoce z gruszką po 6. miesiącu


NOWOŚĆ!
Musy z Bananem
   

Deserek z linii BoboVita Przyjaciele, stworzonej, by kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe na przyszłość. Dostępny w wygodnym, nowoczesnym opakowaniu. Kompozycja banana i truskawek w postaci delikatnego musu to propozycja dla niemowląt po 6. miesiącu życia, które odkrywają pierwsze smaki owoców.
Produkt nie zawiera mleka. Bez dodatku cukru. Zgodnie z przepisami prawa nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku.

Deserek z linii BoboVita Przyjaciele, stworzonej, by kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe na przyszłość. Dostępny w wygodnym, nowoczesnym opakowaniu. Kompozycja banana z owocami i mlekiem kokosowym w postaci delikatnego musu to propozycja dla niemowląt po 8. miesiącu życia, które są gotowe na odkrywanie nowych, bardziej egzotycznych smaków.
Produkt nie zawiera mleka. Bez dodatku cukru. Zgodnie z przepisami prawa nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku.

Marka BoboVita oferuje szeroką gamę produktów dla niemowląt i małych dzieci, obejmującą m.in. kaszki, obiadki, zupki i deserki w słoiczkach. Produkty BoboVita cieszą się uznaniem i powodzeniem wśród konsumentów, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia. Więcej informacji o ofercie produktów BoboVita znaleźć można na stronie www.bobovita.pl.

NUTRICIA Polska to lider rynku żywności dla dzieci i niemowląt w Polsce. NUTRICIA specjalizuje się w żywności dla niemowląt i małych dzieci oraz dla osób dorosłych wymagających specjalistycznego żywienia. NUTRICIA Polska dostarcza produkty żywnościowe dla dzieci we wszystkich kategoriach – od podstawowych i specjalistycznych mlek modyfikowanych (marki Bebiko i Bebilon), po pełną gamę produktów dla niemowląt i małych dzieci (marka BoboVita).

Więcej informacji udzielają:

Karolina Papuć
Biuro Prasowe NUTRICIA Polska
ALERT MEDIA Communications
tel. (22) 546 11 00
tel. kom: 601 501 914 
e-mail: nutricia@alertmedia.pl

Małgorzata Kołodrub
Kierownik ds. Komunikacji
NUTRICIA Polska Sp. z o. o.
tel. (22) 55 000 50
tel. kom: 604 490 483
e-mail: prasa@nutricia.com.pl


Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej