W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
NUTRICIA wspiera małych pływaków

Czy wiesz że...

Tym, co może świadczyć o prawidłowym żywieniu i zaspokojeniu wszystkich potrzeb dziecka jest jego spokojny, niczym niezakłócony sen.

NUTRICIA wspiera małych pływaków

Od 2001 roku NUTRICIA patronuje kursom pływania, prowadzonym przez Szkolę Pływania Krystyny Komendy dla Niemowląt i Małych Dzieci. Zajęcia odbywają się w Opolu, Krapkowicach i Strzelcach Opolskich.

NUTRICIA jest fundatorem dyplomów i nagród dla uczestników na zakończenie każdego kursu. Z radością obserwuje też postępy maluchów zdobywających kolejne umiejętności.

NUTRICIA wspiera małych pływaków Jak mówi instruktor i szefowa szkoły, Krystyna Komenda, naukę pływania można już rozpocząć od trzeciego miesiąca życia. Niemowlę jeszcze wtedy nie boi się wody, a zanurzone, odruchowo wstrzymuje oddech i nie zachłystuje się. Z wiekiem naturalne odruchy stopniowo zanikają i trzeba zachować większą ostrożność. Zajęcia na basenie doskonale wpływają na rozwój niemowlęcia: są świetną gimnastyką dla mięśni i kości, podnoszą odporność, relaksują i zmniejszają napięcie mięśni, pobudzają rozwój umysłowy malucha i zapewniają kontakt z rodzicem. Gdy dziecko ma np. problemy ze stawami – pomagają w rehabilitacji.

Basen jest specjalnie przygotowywany do zajęć (W Opolu jest dodatkowo instalacja ozonowania wody). Szczegółowych informacji udziela pani Krystyna Komenda, numer telefonu 0 608 528 887.

Więcej www.szkolaplywania.pl 


Pliki do pobrania:

Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej