W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Nutricia wspiera małych pływaków

Czy wiesz że...

Wśród polskich maluszków, które zajadają dania dla niemowląt, prawie co drugi zajada nasze odżywki.

Nutricia wspiera małych pływaków

Od 2001 roku Nutricia patronuje kursom pływania, prowadzonym przez Szkolę Pływania Krystyny Komendy dla Niemowląt i Małych Dzieci. Zajęcia odbywają się w Opolu, Krapkowicach i Strzelcach Opolskich.

Nutricia jest fundatorem dyplomów i nagród dla uczestników na zakończenie każdego kursu. Z radością obserwuje też postępy maluchów zdobywających kolejne umiejętności.

Nutricia wspiera małych pływaków Jak mówi instruktor i szefowa szkoły, Krystyna Komenda, naukę pływania można już rozpocząć od trzeciego miesiąca życia. Niemowlę jeszcze wtedy nie boi się wody, a zanurzone, odruchowo wstrzymuje oddech i nie zachłystuje się. Z wiekiem naturalne odruchy stopniowo zanikają i trzeba zachować większą ostrożność. Zajęcia na basenie doskonale wpływają na rozwój niemowlęcia: są świetną gimnastyką dla mięśni i kości, podnoszą odporność, relaksują i zmniejszają napięcie mięśni, pobudzają rozwój umysłowy malucha i zapewniają kontakt z rodzicem. Gdy dziecko ma np. problemy ze stawami – pomagają w rehabilitacji.

Basen jest specjalnie przygotowywany do zajęć (W Opolu jest dodatkowo instalacja ozonowania wody). Szczegółowych informacji udziela pani Krystyna Komenda, numer telefonu 0 608 528 887.

Więcej www.szkolaplywania.pl 


Pliki do pobrania:

Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej