W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Żywienie medyczne dla pacjentów zarażonych koronawirusem

Czy wiesz że...

Niemowlę potrzebuje ponad 2,5 krotnie więcej energii i 4 razy tyle składników odżywczych, niż osoba dorosła, w przeliczeniu na kilogram masy ciała.

Żywienie medyczne dla pacjentów zarażonych koronawirusem

Nutricia Polska Sp. z o. o., producent żywienia medycznego dla osób chorych oraz żywności dla niemowląt i małych dzieci, wspiera pacjentów zarażonych COVID-19, przekazując do szpitali zakaźnych w całej Polsce preparaty z zakresu żywienia medycznego.

Dzięki współpracy z Bankiem Żywności SOS w Warszawie, 19 szpitali zakaźnych w całej Polsce otrzymało od Nutricia Polska Sp. z o. o. 30 000 sztuk preparatów odżywczych NUTRIDRINK. Tym samym pacjenci zarażeni COVID-19 otrzymali bezpieczne wsparcie żywieniowe w walce z chorobą. Przekazanie specjalistycznych preparatów odżywczych pacjentom szpitali zakaźnych w sytuacji epidemii koronawirusa to jeden z przejawów realizacji misji firmy, którą jest służenie ludziom najlepszą opieką żywieniową w najwrażliwszych momentach ich życia.

Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej