W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Raport Odpowiedzialności Społecznej NUTRICIA „Jakość i bezpieczeństwo” już online!

Czy wiesz że...

Rozszerzanie diety niemowlęcia warto zaczynać od warzyw, które są mniej słodkie niż owoce. W ten sposób niemowlę łatwiej zaakceptuje ich smak.

Raport Odpowiedzialności Społecznej NUTRICIA „Jakość i bezpieczeństwo” już online!

Już po raz czwarty NUTRICIA prezentuje swoje osiągnięcia w obszarze CSR w cyklu „Odpowiedzialnie zaangażowani”. Najnowsza publikacja jest kompleksowym przewodnikiem po procesie zarządzania jakością NUTRICIA, a także działaniach, dzięki którym gwarantujemy bezpieczeństwo naszych produktów. Raport „Jakość i bezpieczeństwo” pokazuje jak duży wpływ na zapewnienie jakości produktów ma każdy z pracowników NUTRICIA. Ich wiedza, zaangażowanie i doświadczenie w bezpośredni sposób przekładają się na wypełnianie misji firmy. Dokument obejmuje lata 2011-2013 i zawiera dane opracowane według wskaźników raportowania zrównoważonego rozwoju GRI. Dostępny jest na stronie www.nutricia.com.pl w zakładce „Odpowiedzialność społeczna”.

Więcej>>
Nasze działania
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja