W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Pierwsze pięcioraczki wspierane przez NUTRICIA ukończyły w listopadzie 2013 roku 18 lat!

Czy wiesz że...

Wśród polskich maluszków, które zajadają dania dla niemowląt, prawie co drugi zajada nasze odżywki.

Pierwsze pięcioraczki wspierane przez NUTRICIA ukończyły w listopadzie 2013 roku 18 lat!

Narodziny dziecka to początek wielkich zmian w życiu rodziny. Gdy na świat przyjdą czworaczki lub pięcioraczki, te zmiany są odpowiednio zwielokrotnione. Dlatego NUTRICIA już wiele lat temu podjęła zobowiązanie wobec każdych nowonarodzonych w Polsce czworaczków, pięcioraczków i bardziej liczebnych wieloraczków. Firma wspiera rodziców maluchów, przekazując im mleka modyfikowane i posiłki na pierwszy rok życia.

Pierwszymi wieloraczkami, którymi zaopiekowała się NUTRICIA Polska, były pięcioraczki – Ania, Karolina, Małgosia, Rafał i Sebastian. Dzieci urodziły się 7 listopada 1995 roku w Zdzieszowicach pod Opolem, w tym roku obchodzą swoje 18-ste urodziny.

Ciąża z pięcioraczkami występuje raz na ok. 41 milionów ciąż. Pierwsze polskie pięcioraczki przyszły na świat w Gdańsku w 1971 roku, na kolejne Polska czekała aż 24 lata – wtedy właśnie pod Opolem narodzili się pierwsi podopieczni NUTRICIA.

Do tej pory NUTRICIA Polska pomogła 24 rodzinom, w których urodziły się wieloraczki. Obecnie firma wspiera rodzinę Państwa Leks z Sosnowca. 25 kwietnia 2013 roku zostali oni rodzicami 4 dziewczynek – Marianny, Antoniny, Jagody i Nataszy, które systematycznie otrzymują mleko modyfikowane, zupki, kaszki, deserki czy obiadki marek NUTRICIA. Ostatnio dziewczynki odwiedziła ekipa programu „Dzień Dobry TVN”. Materiał można obejrzeć tutaj:
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/co-slychac-u-czworaczkow-z-sosnowca,101847.html


 

Nasze działania
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja