hidden
NUTRICIA Zakłady Produkcyjne z tytułem Solidny Pracodawca 2016

Czy wiesz że...

Rozszerzanie diety niemowlęcia warto zaczynać od warzyw, które są mniej słodkie niż owoce. W ten sposób niemowlę łatwiej zaakceptuje ich smak.

NUTRICIA Zakłady Produkcyjne z tytułem Solidny Pracodawca 2016

NUTRICIA Zakłady Produkcyjne 6 kwietnia otrzymały tytuł „Solidnego Pracodawcy 2016” w kategorii ogólnopolskiej. To już XIV edycja prestiżowego programu, który powstał przede wszystkim po to, by wyłonić, uhonorować oraz promować podmioty gospodarcze cechujące się wzorcową polityką personalną, przekładającą się na jakość produktów i usług świadczonych na wymagającym polskim rynku.

NUTRICIA Zakłady Produkcyjne z tytułem Solidny Pracodawca 2016 Kapituła konkursu wyłania laureatów na podstawie wielu wystandaryzowanych kryteriów, które składają się na postawę godną miana Solidnego Pracodawcy. Zostaliśmy docenieni za politykę zarządzania zasobami ludzkimi: warunki pracy, w tym respektowanie przepisów prawa pracy i przepisów BHP, terminowość wypłat, warunki socjalne, możliwość rozwoju zawodowego pracowników oraz unikalną kulturę organizacyjną, sprzyjającą pozytywnej atmosferze pracy. Tytuł „Solidnego Pracodawcy 2016” to wyróżnienie, które pokazuje, że warunki pracy, jakie stwarza NUTRICIA, są doceniane i zauważane w szerokich kręgach biznesowych. Jako laureat podejmujemy zobowiązanie, aby stale rozwijać, doskonalić i promować podejście, że w drodze do osiągnięcia sukcesu najważniejsi są ludzie.

Wyróżnienie jest ogólnopolskie, ale przyznane za działalność w danym regionie.
W kategorii ogólnopolskiej oraz regionalnej na ten moment tytuł uzyskało 46 firm na ok 1350 nominowanych w różnych kategoriach i branżach.Nasze działania
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja