W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
NUTRICIA Zakłady Produkcyjne otrzymała Platynowy Laur

Czy wiesz że...

Nazwa "NUTRICIA" powstała od łacińskiego słowa "nutrire" - żywić, karmić. Firma NUTRICIA powstała w 1901 roku w Holandii.

NUTRICIA Zakłady Produkcyjne otrzymała Platynowy Laur

Dnia 10 stycznia 2011 w Filharmonii Opolskiej zostały wręczone Laury Umiejętności i Kompetencji, NUTRICIA Zakłady Produkcyjne otrzymała Platynowy Laur w kategorii "Doskonała Załoga".

Nagroda w tej kategorii jest przyznawana za: zaangażowanie w realizację strategii i misji firmy, konsekwentne współdziałanie w dążeniu do określonego celu firmy, wspólną dbałość o dobro Firmy, jej majątek i wizerunek, wspólne działania na rzecz bezpieczeństwa i higieny pracy oraz dbałość o zdrowie wszystkich pracowników, ciągłą gotowość do podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji zawodowych.
 
W skład kapituły przyznającej Laury Kompetencji i Umiejętności wchodzą przedstawiciele władz rządowych i samorządowych województwa śląskiego i opolskiego, przedstawiciele instytucji będących pomysłodawcami przedsięwzięcia, przedstawiciele izb gospodarczych oraz laureaci Laurów minionych edycji.
Nasze działania
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja