W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
NUTRICIA Zakłady Produkcyjne otrzymała Platynowy Laur

Czy wiesz że...

W pierwszym miesiącu życia niemowlę śpi od 16 do 22 godzin na dobę – zasypia 7 i więcej razy i zazwyczaj przesypia bez przerwy nie więcej niż 3-4 godziny.

NUTRICIA Zakłady Produkcyjne otrzymała Platynowy Laur

Dnia 10 stycznia 2011 w Filharmonii Opolskiej zostały wręczone Laury Umiejętności i Kompetencji, NUTRICIA Zakłady Produkcyjne otrzymała Platynowy Laur w kategorii "Doskonała Załoga".

Nagroda w tej kategorii jest przyznawana za: zaangażowanie w realizację strategii i misji firmy, konsekwentne współdziałanie w dążeniu do określonego celu firmy, wspólną dbałość o dobro Firmy, jej majątek i wizerunek, wspólne działania na rzecz bezpieczeństwa i higieny pracy oraz dbałość o zdrowie wszystkich pracowników, ciągłą gotowość do podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji zawodowych.
 
W skład kapituły przyznającej Laury Kompetencji i Umiejętności wchodzą przedstawiciele władz rządowych i samorządowych województwa śląskiego i opolskiego, przedstawiciele instytucji będących pomysłodawcami przedsięwzięcia, przedstawiciele izb gospodarczych oraz laureaci Laurów minionych edycji.
Nasze działania
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja