W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
NUTRICIA w koalicji na rzecz wolontariatu

Czy wiesz że...

Fundacja Badawcza NUTRICIA została założona w 1996 roku w celu promowania nauki o żywieniu poprzez sponsorowanie badań naukowych z zakresu żywienia człowieka.

NUTRICIA w koalicji na rzecz wolontariatu

Prezesi sześciu firm łączą swoje siły, by wspierać budowę społeczeństwa obywatelskiego i zachęcić biznes do wolontariatu

Liderzy firm ENEA, AXA TFI, Danone, TP, NUTRICIA i Citi Bank oraz Stowarzyszenia Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce zainaugurowali prace Koalicji „Prezesi-wolontariusze 2011”.

Celem Koalicji jest promocja wolontariatu i aktywności obywatelskiej. Jej członkami są prezesi, którzy są wolontariuszami oraz promują wolontariat i społeczne zaangażowanie w swoich firmach: Maciej Owczarek (ENEA), Paweł Łukasiak (Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce), Aneta Podyma-Debriat (AXA TFI S.A.), Frank Uszko (Danone), Sławomir S. Sikora (Citi Handlowy), Harry Klompe (NUTRICIA), Maciej Witucki (TP). Działania Koalicji mają także na celu wypracowanie stanowiska biznesu w debacie towarzyszącej obchodom Europejskiego Roku Wolontariatu.21 marca 2011 roku podczas inauguracji prac Koalicji Prezesi zwrócili się z apelem do liderów biznesu o włączenie się w prace Koalicji oraz promowanie wolontariatu w firmach i ich otoczeniu. Spotkaniu towarzyszyły warsztaty „Rozwój wolontariatu w Polsce”, podczas których prezesi-wolontariusze i studenci-wolontariusze połączyli swoje doświadczenia, aby wypracować rekomendacje dla rozwoju wolontariatu w Polsce.


Sygnatariusze Apelu „Czas biznesu, czas pomagania”


Harry Klompe, Dyrektor Zarządzający Dywizji Żywności dla Dzieci NUTRICIA podczas warsztatu z udziałem studentów.


Warsztat na temat „Wolontariat jako element strategii CSR firmy” moderowała Mirella Panek Owsiańska- prezes Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Nasze działania
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja