W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Nutricia w finale konkursu o tytuł „Dobroczyńcy Roku”!

Czy wiesz że...

Roczny zapas naszych produktów, zjadanych przez polskie maluszki, waży tyle, co 90 samolotów Airbus A380.

Nutricia w finale konkursu o tytuł „Dobroczyńcy Roku”!

Firma Nutricia została finalistą tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku” w kategorii „Program wolontariatu pracowniczego”. Zwycięzca zostanie wyłoniony podczas otwartego głosowania internautów, które trwać będzie na stronie konkursu, oraz profilu na Facebooku od 5 do 30 kwietnia 2012 r.

Nominowany do konkursu program Nutricia to „Wolontariusze HOPE”. Bazuje on na wartościach firmy, które są bliskie wszystkim pracownikom, takich jak: humanizm, otwartość, bliskość i entuzjazm. Zachęca zespół do spojrzenia na wolontariat jak na doświadczenie rozwijające kompetencje oraz sprawiające ogromną satysfakcję udzielenia wsparcia dla potrzebujących. Unikalność „Wolontariuszy HOPE” przejawia się w ogromnych możliwościach nie tylko zaangażowania, ale oddziaływania pracowników na jakość życia innych. Każdy pracownik może zgłosić dowolną organizację ze swojego najbliższego otoczenia, a następnie zaplanować działania na jej rzecz oraz zainspirować do pracy koleżanki i kolegów z firmy.
„Zakwalifikowanie się do finału konkursu w kategorii „Program wolontariatu pracowniczego” jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Nasi pracownicy angażują się w niego z pasją i entuzjazmem, którym zarażają innych. Wierzę w to, że nasze działania znajdą uznanie także wśród internautów i przekonają ich do oddania głosu na „Wolontariuszy HOPE” – mówi Katarzyna Białach, Koordynator Programu Wolontariusze HOPE, Nutricia.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu na tytuł „Dobroczyńca Roku” zostaną ogłoszone 29 maja br. podczas Gali Finałowej, w trakcie której nagrodzone firmy otrzymają dyplomy oraz statuetki.
„Dobroczyńca Roku” jest największym i najdłużej działającym w Polsce konkursem nagradzającym społeczne zaangażowanie przedsiębiorstw, organizowanym przez Stowarzyszenie Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. Konkurs odbywa się nieprzerwanie od 1997 r. i co roku zbiera nominacje firm dużych i małych, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy wspierały działalność społeczną organizacji pozarządowych lub same realizowały projekty na rzecz społeczności, w której funkcjonują.
Więcej o programie i zrealizowanych działaniach można przeczytać na stronie Nutricia.pl w części odpowiedzialność społeczna.

strona konkursu: www.dobroczyncaroku.plNasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej