W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
NUTRICIA w czołówce odpowiedzialnych firm

Czy wiesz że...

Nazwa "NUTRICIA" powstała od łacińskiego słowa "nutrire" - żywić, karmić. Firma NUTRICIA powstała w 1901 roku w Holandii.

NUTRICIA w czołówce odpowiedzialnych firm

19. miejsce w IV Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2010 Dziennika Gazety Prawnej.

Warszawa, 29 kwietnia 2010 r. – NUTRICIA, lider rynku żywności dla dzieci i niemowląt w Polsce, znalazła się na 19. miejscu wśród 70 firm, uznanych przez Dziennik Gazetę Prawną za najbardziej odpowiedzialne społecznie.

„Przystąpiliśmy do rankingu po raz pierwszy. To była bardzo dobra decyzja, jesteśmy zadowoleni z wyniku. NUTRICIA zdobyła 454 punkty na 600 możliwych. Dzięki udziałowi w tym badaniu poznaliśmy obszary, w których możemy poprawić nasze praktyki biznesowe.” – powiedział Jarosław Lepka, Kierownik ds. Społecznej Odpowiedzialności.

NUTRICIA jest jednym z liderów rankingu w kategorii „Odpowiedzialność ekologiczna” dzięki zintegrowanemu systemowi zarządzania środowiskiem w zakładach produkcyjnych w Opolu i Krotoszynie. Wysoko ocenione zostały także relacje z pracownikami i klientami firmy. Na ogólną punktację złożyły się również: zaangażowanie społeczne, relacje z partnerami biznesowymi oraz podstawy społecznej odpowiedzialności firmy.

W badaniu wzięło udział 70 firm z branż: bankowość i ubezpieczenia; handel, transport i logistyka, usługi; przemysł spożywczy, farmacja, chemia; paliwa i energetyka; produkcja przemysłowa; telekomunikacja i IT, AGD. Audyt badania przeprowadziła firma doradcza Pricewaterhouse Coopers.


Nasze działania
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja