W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Nutricia Polska z tytułem Najlepszy Pracodawca 2017

Czy wiesz że...

Rozszerzanie diety niemowlęcia warto zaczynać od warzyw, które są mniej słodkie niż owoce. W ten sposób niemowlę łatwiej zaakceptuje ich smak.

Nutricia Polska z tytułem Najlepszy Pracodawca 2017

Nutricia Polska, wiodący producent preparatów z zakresu żywienia medycznego oraz produktów dla niemowląt i małych dzieci, została laureatem 12. edycji programu Najlepsi Pracodawcy w 2017 roku. Tytuł Najlepszego Pracodawcy uzyskała po raz piąty z rzędu.

Prestiżowym tytułem Najlepszego Pracodawcy w 2017 roku, w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających do 250 pracowników, zostało wyróżnionych 11 firm. W gronie laureatów – firm tworzących najbardziej angażujące środowisko pracy – już piąty raz znalazła się Nutricia Polska. W 12. edycji programu Najlepsi Pracodawcy 2017 obie dywizje spółki po raz pierwszy wzięły udział oddzielnie. Opinie udzielone przez pracowników pozwoliły na przyznanie im dwóch niezależnych tytułów Najlepszego Pracodawcy.

Więcej informacji tutajNasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej