W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
NUTRICIA Polska wśród Najlepszych Pracodawców 2013

Czy wiesz że...

Dzieci nabywają umiejętność przeżuwania pokarmu w wieku około 7 miesięcy.

NUTRICIA Polska wśród Najlepszych Pracodawców 2013

Zakończyła się 8. edycja badania Najlepsi Pracodawcy 2013. Firma NUTRICIA Polska, lider rynku żywności dla dzieci i niemowląt w Polsce, została wyróżniona 3. miejscem w kategorii dużych przedsiębiorstw. Firma została nagrodzona za budowanie angażującego środowiska pracy.

NUTRICIA Polska wśród Najlepszych Pracodawców 2013

W tegorocznym badaniu wzięło udział 95 organizacji reprezentowanych przez 51 429 osób. Tytuł Najlepszego Pracodawcy otrzymało zaledwie 17 z nich, w tym NUTRICIA Polska.

„Jesteśmy zaszczyceni zajęciem 3. miejsca w badaniu Najlepsi Pracodawcy 2013. Doceniamy zaangażowanie naszych pracowników w działania organizacji. Wyróżnienie w badaniu jest dla nas dowodem na to, że tworzymy wyjątkowy zespół pełen specjalistów, entuzjastów, ale przede wszystkim dobrych współpracowników” − powiedziała Katarzyna Rudzińska, dyrektor ds. zasobów ludzkich w NUTRICIA Polska.

Organizatorzy badania obserwują od 4 lat systematycznie rosnący wskaźnik zaangażowania pracowników polskich firm. Zaangażowanie wyraża się w pozytywnym wypowiadaniu się o pracodawcy, chęci pozostania w ramach organizacji i gotowości podejmowania przez pracowników dodatkowego wysiłku na rzecz firmy. Znalezienie się firmy w rankingu Najlepsi Pracodawcy to dla firmy duże wyróżnienie i okazja do budowania marki firmy także przez markę pracodawcy.

Badanie Najlepsi Pracodawcy 2013 organizowane jest przez Aon Hewitt, firmę specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim. W tym roku odbyła się 8. edycja badania. Powstaje ono w oparciu o kwestionariusze zaangażowania prowadzone na reprezentatywnej próbie pracowników, kwestionariusz praktyk HR, kwestionariusz dla przedstawicieli najwyższej kadry zarządzającej. O wyróżnieniu decyduje wysoki wskaźnik zaangażowania oraz wynik uzyskany z 4 indeksów: angażującego przywództwa, kultury wysokich wyników, wiarygodnej marki oraz stabilności.


Kliknij i przeczytaj:


Nasze działania
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja