W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
NUTRICIA Polska Partnerem Karty Dużej Rodziny

Czy wiesz że...

Roczny zapas naszych produktów, zjadanych przez polskie maluszki, waży tyle, co 90 samolotów Airbus A380.

NUTRICIA Polska Partnerem Karty Dużej Rodziny

13 sierpnia 2015 roku dołączyliśmy do grona sygnatariuszy Karty Dużej Rodziny. Uczestnictwo w programie, który oferuje udogodnienia finansowe wielodzietnym rodzinom, jest wyrazem zaangażowania NUTRICIA we wsparcie polityki prorodzinnej w Polsce. Jesteśmy pierwszą firmą produkującą żywność dla niemowląt i dzieci, która bierze udział w programie Karta Dużej Rodziny.

NUTRICIA Polska Partnerem Karty Dużej Rodziny
Dzięki partnerstwu NUTRICIA w programie Karta Dużej Rodziny, posiadacze karty będą mogli skorzystać z 5% zniżki na produkty marek Bebilon*, Bebiko* i BoboVita dokonując zakupu poprzez platformę internetową www.mamyzakupy.pl. Produkty NUTRICIA w niższych cenach będą dostępne od października 2015 roku.

Karta Dużej Rodziny cieszy się dużym zainteresowaniem, w ciągu roku od uruchomienia programu odebrano ponad 1,1 mln kart, a wśród partnerów znalazło się ponad 700 firm i instytucji udzielających zniżek w 7,4 tys. miejsc.

Karta Dużej Rodziny przyznawana jest każdemu członkowi rodziny, także rodzinom zastępczym i rodzinnym domom dziecka. Rodzicom karta wydawana jest dożywotnio, dzieciom do ukończenia 18 lub 25 lat w przypadku kontynuowania nauki. Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności. Karta przyznawana jest bezpłatnie i bez względu na dochód. W ciągu najbliższych lat z Karty ma korzystać 3,4 mln osób, w tym 2 mln dzieci.

Uczestnictwo w programie Karta Dużej Rodziny to kolejny krok NUTRICIA Polska na drodze wspierania polskich rodzin. W lutym b.r. NUTRICIA Polska została laureatem prezydenckiego konkursu „Dobry Klimat dla Rodziny”. Kapituła konkursu doceniła działania przedsiębiorstwa z zakresu wspierania pracowników w godzeniu życia zawodowego z rodzinnym.

Odwiedź też stronę: https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny, by dowiedzieć się więcej o programie.

*  Z wyłączeniem mlek początkowych, co jest związane z kodeksem Światowej Organizacji Zdrowia, dotyczącym zakazu promocji produktów, które zastępują mleko kobiece.

Nasze działania
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja