W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Nutricia Polska - trzeci raz Najlepszym Pracodawcą

Czy wiesz że...

Co roku w Polsce na świat przychodzi około 360 tysięcy dzieci. I co roku wiele z nich zasmakuje w którymś z naszych produktów.

Nutricia Polska - trzeci raz Najlepszym Pracodawcą

Nutricia Polska została laureatem 10. edycji programu Najlepsi Pracodawcy w 2015 roku w kategorii dużych przedsiębiorstw. Firma jest wiodącym producentem żywności medycznej oraz produktów dla niemowląt i małych dzieci, tytuł Najlepszego Pracodawcy uzyskała już trzeci rok z rzędu.

To już 10. edycja programu Najlepsi Pracodawcy, tytułem zostało uhonorowanych w tym roku 11 firm, w tym Nutricia Polska. Uzyskanie tytułu Najlepszego Pracodawcy po raz kolejny potwierdza, że Nutricia Polska oferuje angażujące i motywujące miejsce pracy. Według Nutricia podstawą przyjaznego środowiska zawodowego jest partnerski dialog prowadzony z pracownikami oraz codzienna motywacja do działań, które gwarantują długofalowy rozwój firmy.

Firma Nutricia Polska osiągnęła sukces i wyróżnia się na rynku dzięki pracownikom, ich wspaniałemu zaangażowaniu i wyjątkowej postawie. Właśnie dlatego strategie zarządzania zasobami ludzkimi powstają w oparciu o to, co organizacja ma wyjątkowego w sobie – wartości HOPE, postawy przywódcze CODE, a także działania z zakresu społecznej odpowiedzialności. Spójność działań wewnątrz i na zewnątrz organizacji znajduje odzwierciedlenie w podejściu Nutricia do polityki wynagradzania, benefitów oferowanych pracownikom, zarządzania różnorodnością, a także w  programach dla Rodziców i programach realizowanych w trosce o dobrostan pracowników.

Więcej informacji o strategii zarządzania zasobami ludzkimi w Nutricia można znaleźć w Raporcie Odpowiedzialności Społecznej pt. „Zespół, wartości, wspólny cel”.

Badanie Najlepsi Pracodawcy przeprowadza firma Aon Hewitt, która specjalizuje się w doradztwie i  rozwiązaniach z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Program Najlepsi Pracodawcy jest realizowany od 2005 roku i jest największym badaniem tego typu w Polsce.


Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej