W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Marki Bebiko, Bebilon i BoboVita z wyróżnieniami Superbrands!

Czy wiesz że...

Co roku zajadając nasze dania tysiące polskich maluszków zdrowo rośnie i wyrasta z okresu niemowlęcego.

Marki Bebiko, Bebilon i BoboVita z wyróżnieniami Superbrands!

Marki Bebiko oraz BoboVita otrzymały wyróżnienie Superbrands i Created in Poland Superbrands 2014/15, a marka Bebilon tytuł Created in Poland Superbrands 2014/15 przyznawane najsilniejszym markom na polskim rynku.

Laureaci zostali wyłonieni w Procesach Certyfikacji. Celem Procesu Certyfikacji Superbrands jest wyłonienie najsilniejszych marek konsumenckich na polskim rynku, natomiast celem Procesu Certyfikacji Created in Poland Superbrands jest wyłonienie polskich marek o najlepszym wizerunku wśród konsumentów.

Najsilniejsze marki, w tym Bebiko i BoboVita, w wyniku badania konsumenckiego i decyzją Rady Marek Superbrands, w skład której wchodzą eksperci marketingu i brandingu, zostały wyróżnione tytułami Superbrands. Przyznawany przez konsumentów tytuł Created in Poland Superbrands w kategorii Artykuły spożywcze dla dzieci otrzymały wszystkie trzy marki NUTRICIA.

W konkursie oceniono ponad 2400 marek konsumenckich w 110 kategoriach i 1000 marek biznesowych.

Nasze działania
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja