W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Europejski Rok Wolontariatu

Czy wiesz że...

Rozszerzanie diety niemowlęcia warto zaczynać od warzyw, które są mniej słodkie niż owoce. W ten sposób niemowlę łatwiej zaakceptuje ich smak.

Europejski Rok Wolontariatu

NUTRICIA Polska Partnerem Dnia Wolontariatu Pracowniczego organizowanego w ramach Europejskiego Roku Wolontariatu.

Rok 2011 jest obchodzony w Unii Europejskiej jako Rok Wolontariatu. W ramach obchodów został przygotowany europejski Tour - każdy z etapów Tour w poszczególnych państwach członkowskich trwa około dziesięciu dni i ma za zadanie prezentację różnych zagadnień związanych z wolontariatem. W ramach Tour w poszczególnych państwach zaplanowane są prezentacje, wystawy, seminaria oraz spotkania angażujące znane osoby oraz podejmujące temat kluczowych kwestii dotyczących przyszłości wolontariatu.

Tour w Polsce odbędzie się w dniach 1-14 września w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Dzień 7 września zarezerwowany jest dla Wolontariatu Pracowniczego, a koordynatorem obchodów jest Centrum Wolontariatu. NUTRICIA została zaproszona do udziału w tym wydarzeniu jako jeden z partnerów akcji. Wezmą w nim udział nasi Wolontariusze, którzy w ramach organizowanych w tym dniu spotkań i warsztatów będą mieli okazję poznać Wolontariuszy z innych firm, zainspirować się, podzielić doświadczeniami a także promować naszą organizację i nasz program Wolontariusze HOPE.

Więcej informacji możecie znaleźć na www.wolontariatpracowniczy.pl w części EYV 2011 Tour oraz na http://erw2011.gov.pl/pl/strony/tour/


 

Nasze działania
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja