W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Europejski Rok Wolontariatu

Czy wiesz że...

Jedzenie to jedna z najtrudniejszych fizycznych czynności, jakich musi się nauczyć niemowlę!

Europejski Rok Wolontariatu

NUTRICIA Polska Partnerem Dnia Wolontariatu Pracowniczego organizowanego w ramach Europejskiego Roku Wolontariatu.

Rok 2011 jest obchodzony w Unii Europejskiej jako Rok Wolontariatu. W ramach obchodów został przygotowany europejski Tour - każdy z etapów Tour w poszczególnych państwach członkowskich trwa około dziesięciu dni i ma za zadanie prezentację różnych zagadnień związanych z wolontariatem. W ramach Tour w poszczególnych państwach zaplanowane są prezentacje, wystawy, seminaria oraz spotkania angażujące znane osoby oraz podejmujące temat kluczowych kwestii dotyczących przyszłości wolontariatu.

Tour w Polsce odbędzie się w dniach 1-14 września w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Dzień 7 września zarezerwowany jest dla Wolontariatu Pracowniczego, a koordynatorem obchodów jest Centrum Wolontariatu. NUTRICIA została zaproszona do udziału w tym wydarzeniu jako jeden z partnerów akcji. Wezmą w nim udział nasi Wolontariusze, którzy w ramach organizowanych w tym dniu spotkań i warsztatów będą mieli okazję poznać Wolontariuszy z innych firm, zainspirować się, podzielić doświadczeniami a także promować naszą organizację i nasz program Wolontariusze HOPE.

Więcej informacji możecie znaleźć na www.wolontariatpracowniczy.pl w części EYV 2011 Tour oraz na http://erw2011.gov.pl/pl/strony/tour/


 

Nasze działania
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja