W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
#DziękujemyBohaterom Akcja podziękowań dla zaangażowanych w walkę z koronawirusem

Czy wiesz że...

Dzieci rodzą się z upodobaniem do tego, co słodkie i skłonnością do odrzucania wszystkiego, co kwaśne i gorzkie.

#DziękujemyBohaterom Akcja podziękowań dla zaangażowanych w walkę z koronawirusem

Pracownicy firmy Nutricia Polska Sp. z o. o. postanowili wyrazić słowa wdzięczności dla przedstawicieli personelu medycznego za opiekę nad pacjentami dotkniętymi koronawirusem. Do akcji w mediach społecznościowych może włączyć się każdy.

– Dziękuję za to, że walczysz o moje zdrowie, za Twoją troskę, opiekę, za codzienną odwagę. Dziękuję, że narażasz się dla mnie i mimo strachu o siebie i swoich bliskich troszczysz się o innych. Dziękuję, że codziennie wychodzisz z domu, kiedy inni w nim zostają. Dziękuję za Twoją cierpliwość, zachowanie spokoju, gdy cały świat wokół jest przerażony. Dziękuję za to, że dajesz mi poczucie bezpieczeństwa, za to, że jesteś moją siłą w walce z chorobą – w tych słowach swoje podziękowania wyrażają pracownicy firmy Nutricia w spocie #DziękujemyBohaterom.

Spot dostępny jest na Youtube: https://youtu.be/QBsC5UlaXm0

Do akcji może dołączyć się każdy, publikując i oznaczając swoje podziękowania w formie wideo lub tekstu z hashtagiem #DziękujemyBohaterom. Mamy nadzieję, że zapoczątkowana inicjatywa, wzbogacona o wiele głosów w mediach społecznościowych, pomoże w dotarciu ze słowami wdzięczności do personelu medycznego – osób, które z dala od swoich rodzin, narażając zdrowie własne i najbliższych, pracują niemal bez wytchnienia, walcząc z epidemią SARS-CoV-2. Ma ono dać im siłę i pokazać, że ich wysiłki są doceniane.

Nasze działania
Raport wpływu
Czytaj więcej Czytaj więcej
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja
Czytaj więcej Czytaj więcej